O nas

NASZA HISTORIA

Jak to się zaczeło?

Urodziła się idea stworzenia strony internetowej, więc zaczęliśmy szukać firmę, która uruchomi naszą stronę internetową. Niestety, żadna firma nie potrafiła sprostać naszym oczekiwaniom. Więc zaczęliśmy przygodę z projektowaniem pierwszej strony internetowej. Początki nie były łatwe, pierwsze kilka miesięcy poznawaliśmy oprogramowanie i testowaliśmy różne rozwiązania. Po 10 miesiącach powstała nasza strona internetowa. Naszym klientom strona się bardzo podobała, ale my nie byliśmy zadowoleni z efektów. Więc po pół roku od uruchomienia przebudowaliśmy ją całkowicie. Przez kolejne lata ją udoskonalaliśmy. Pewnego dnia po aktualizacji sterowników serwera strona przestała działać. Okazało się, że jedna z kopii zapasowych naszej strony była uszkodzona. Gdyby nie podwójna kopia bezpieczeństwa utracilibyśmy dorobek pracy kilku lat. W między czasie zaczęliśmy projektować inne strony na własne potrzeby. Obsługiwaliśmy od prostych hostingów współdzielonych po dedykowane serwery VPS z zainstalowanym Direct Admin, później przesiedliśmy się na środowisko Plesk. Przez te lata poznaliśmy wady i zalety WordPress. Wypracowaliśmy standardy, które funkcjonują w naszej firmie.

Poznaliśmy również problemy naszych znajomych, którzy borykali się ze słabo zaprojektowanymi stronami na których rozjeżdżały się grafiki, nie działały elementy interaktywne lub brak było zabezpieczeń przed włamaniem na stronę. Przyjrzeliśmy się firmą, które świadczą usługi tworzenia stron internetowych. Zauważyliśmy, że jest dużo firm, które wykorzystują niewiedzę klientów, np. oferują strony internetowe, których nie da się przenieść na inny serwer w przypadku rezygnacji z ich usługi. Abonament często w pierwszym roku zaniżają, aby następnie zażądać wygórowanych kwot, a kiedy klient odmówi traci dostęp do strony oraz traci pozycjonowanie strony, które wypracował. Ale to nie wszystko potrafią włączać usługi, których się nie zamawiało, aby podnieść kwotę na fakturze. Są również firmy, które tworzą strony ale nie udzielają wsparcia klientowi, który zostaje ze stroną sam i nie wie co dalej ma zrobić. 

Więc podjęliśmy decyzję o przygotowaniu elastycznej i kompleksowej oferty dla właścicieli firmy od projektu po opiekę nad stroną internetową. Oferujemy nowoczesne, szybkie, bezpieczne i responsywne strony internetowe z gwarancją ich działania. Każda z zaprojektowanych stron jest testowana i dostosowana do urządzeń PC, Tablet oraz Telefon Komórkowy. Dodatkowo zapewniamy całodobową opiekę nad stronami internetowymi, wykonujemy aktualizacje oraz potrójną kopię bezpieczeństwa przechowywaną w dwóch różnych miejscach, dzięki czemu Twoje dane są bezpieczne. Posiadamy kilkuletnie doświadczenie w projektowaniu i opiekowaniu się stronami www. Wypracowaliśmy standardy bezpieczeństwa, które zapewniają nieprzerwalną pracę strony internetowej, a w przypadku awarii krytycznej np. spalenia serwerów dostawcy hostingu, możemy w kilka godzin przywrócić kopię strony na dowolnym serwerze. Taka pożar miał miejsce 9 marca 2021 roku w firmie OVH gdzie spaleniu uległy również kopie bezpieczeństwa. 

NASZE PODEJŚCIE

Koncentrujemy się na budowaniu nowoczesnych, intuicyjnych i dynamicznych witryn.

Jesteśmy firmą, która zajmuję się kompleksową obsługą klientów B2B. Tworzymy strony internetowe w oparciu o CMS WordPress. Projektujemy od małych stron internetowych po blogi, sklepy, a nawet platformy kursowe. Również świadczymy usługi polegające na opiece nad stronami internetowymi naszych partnerów biznesowych. Zajmujemy się wsparciem technicznym, monitorowaniem, aktualizacją, tworzeniem kopii zapasowej, zmianami i zarządzaniem stroną internetową. Podchodzimy do każdego projektu indywidualnie i staramy się dopasować jak najlepsze rozwiązania. Powierzając nam stronę możesz skupić się na prowadzeniu biznesu, a nie na ciągłych aktualizacjach i problemach ze stroną internetową.

NASZA MISJA

Profesjonalne i kompleksowe usługi odpowiadające oczekiwaniom klientów. Dostarczanie niezbędnych narzędzi oraz dobrze zaprojektowana strona internetowa pozwalająca w atrakcyjny sposób zaprezentować ofertę i poprawić wizerunek firmy, co przełoży się na pozyskanie większej ilości klientów.

NASZA WIZJA

Dążenie do oferowania najwyższej jakości usług poprzez wykorzystywanie bezpiecznych i sprawdzonych rozwiązań. Nieustanne poszukiwanie możliwości doskonalenie usług oraz dążenie do osiągniecia lidera rynkowego w obszarze tworzenia stron internetowych i ich obsługi.

Jak możemy Ci pomóc

Stworzymy profesjonalną i responsywną stronę internetową dla Twojego biznesu, a następnie się nią zaopiekujemy. Nie musisz się o nic martwić, zrobimy wszystko za Ciebie.

Usługa Chmurowa

Nasze serwery przechowują kopię zapasową Twojej strony internetowej w chmurze. W przypadku awarii możemy ją przywrócić na dowolnym serwerze.

Projektujemy

Opiekujemy się

Wybrane projekty

stron internetowych

Potrzebujesz strony internetowej?

Stworzymy dla Ciebie stronę internetową, a później się nią zaopiekujemy.